מקרר משולב

בשנים האחרונות אנחנו רואים הרבה מאוד יזמים צעירים ומבוגרים אשר מחליטים לפתוח בתי קפה ומסעדות. טרנד פתיחת המסעדות נוצר מסיבות שונות, כשלעיתים המסעדות צוברות תאוצה ומצליחות ולעיתים קרובות, לצערנו הרב, לא.

כשמחליטים לפתוח מסעדה יש מגוון הוצאות מאוד כבדות שעלולות לפגוע ביכולת שלנו לכלכל את המקום בצורה טובה. דוגמא לאחד הדברים שעלינו לרכוש על מנת להצליח להחזיק מסעדה זה מקרר כמובן. מקררים למסעדה נחשבים לאחת ההוצאות הגדולות ביותר, אך כפי שנוכל לראות בהמשך יש גם יתרון מסוים ברכישת מקררים חדשים למסעדה.

כפי שאנחנו יכולים לראות יש מגוון דוגמאות של מקררים למסעדה שיכולים להתאים לנו. הדוגמא הקלאסית היא מקרר משולב, מקרר שכולל מגוון אופציות אחרות. למשל אפשר למצוא מקרר משולב עם סלטיה, כלומר מקרר שכולל דלפק סלטים מיוחד, שקוע או מוגבה או מקרר משולב עם מקפיא ייחודי שמאפשר הקפאת מזון לטווח הארוך. מקרר משולב שכזה יכול לחסוך רב בהוצאות שלנו על רכישתו, חסכון זה יקל עלינו במיוחד כשאנחנו בתחילת הדרך וכן יכול להקל עלינו בהמשך אם נצטרך לבצע הוצאות בסדרי גודל שונים.

רכישת מקרר משולב עוזרת לא רק מבחינה כספית אלא גם מבחינת אחסון המקרר והשימוש בשטח שעומד לרשותנו. אם נדע להשתמש בשטח בצורה נכונה, הרי שבעזרת מקרר משולב נימנע משימוש בשטח שיכול לשמש אותנו לצרכים אחרים.

חשוב לציין, לא רק רכישת מטבח היא הוצאה גבוהה, יש עוד מגוון סוגים של כלים ומכשירים אשר עלינו לרכוש בעת פתיחה של מסעדה ובית קפה. מדוע זה מהותי? ככל שנדע לרכוש אותם בצורה חכמה יותר וכלל שנדע לרכוש אותם במחיר נמוך יותר, כך נוציא פחות כסף, מה שיאפשר לנו לשמור כספים לימים סגריריים שעלולים להיווצר בעתיד.

מדוע רכישת מקרר משולב חדש יכולה לעזור לנו מלבד העובדה שאנחנו נוכל להשתמש בו? אם בעתיד נרצה להחליף מקרר, הרי שאנחנו נוכל למכור את המקרר בצורה קלה ופשוטה יותר, אם המקרר יתקלקל בעתיד, אז עצם העובדה שהוא חדש תאפשר לנו ליהנות משירות תיקונים יעיל ומהיר והכל תחת אחריות.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חנות כל ציוד מוטי, חנות אשר עוסקת בשיווק ציוד למטבחים  ומסעדות כשבין היתר החנות גם משווקת מקררים מדגמים שונים כולל מקרים מנירוסטה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החנות והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ושאלה, דרך המייל, הטלפון או באופן ישיר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציוד למטבחים במרכז