בלנדר JTC

מי שמחפש בלנדרים מומלצים, יודע שהשוק מלא בלא מעט בלנדרים איכותיים בהם הוא יכול להשתמש, הן לצורך ריסוק מזון להכנת תבשילים שונים והן לצורך הכנת משקאות, קוקטיילים ושייקים מסוגים שונים. אך בלנדר מומלץ כבר לא מספיק היום, אנחנו  מחפשים משהו מעבר. וזו הסיבה שעלינו לבחור בבלנדר JTC.

כמו שבכל תחום אחר במטבח או בכלל, יש רמות שונות של מוצרים מחברות שונות ושל דגמים שונים, כך גם בתחום של בלנדרים, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של רמות לדגמים ומוצרים שונים. אין ספק בכלל, בלנדר JTC, עומד מעל כולם. כפי שנוכל לראות מיד, יש לכך סיבות רבות וטובות.
בלנדר JTC, מיוצר בטאיוון, מדובר בבלנדר עם 3 כוח סוס, ספק של 950 וואט, יש בתוכו 6 להבים מנירוסטה, ואפשר לרכוש אותו בשתי מידות שונות, ליטר וחצי ושני ליטר. הבלנדר כולל מנוע הנעה ישיר, וכן יש לו כפתור שמאפשר לשמור על עבודת המנוע חלקה. מלבד זאת, הבלנדר מגיע עם מוט מיוחס לדחיסת והנעת המזון שנמצא בתוך מיכל הקיבול באותה עת. נקודה נוספת היא, שהבלנדר מגיע בשני דגמים, מכני ודיגיטלי.
מדובר בבלנדר שיכול להתאים לכל מסעדה, בית קפה, פאב וכן לבתים פרטיים. אנחנו יכולים להשתמש בו לצורך ריסוק מזונות מסוגים שונים, וכן לצורך קיצוץ של עלים ירוקים, שורשים, גבעולים ועוד. היתרון של בלנדרים JTC, הם עובדים בצורה מהירה וחזקה, על מגוון רחב של ירקות ופירות, כך שניתן להכין בהם מגוון רחב של משקאות, כולל שייקים כאמור, וכן ניתן להשתמש בהם לצרוך הכנת תבשילים ומנות ייחודיות.

כשאתם מחליטים לרכוש בלנדר JTC, חשוב שתוודאו, איזו אחריות אתם מקבלים על המכשיר, ולכמה זמן. קחו בחשבון, לא מדובר במכשיר זול, כפי שניתן לראות הוא מאוד איכותי, ולכן נכון להשקיע בו סכום כסף גבוה מאשר במקרים של בלנדרים אחרים, אך כך לפחות תיהנו מבלנדר איכותי שישמש אתכם שנים רבות ויאפשר לכם ליהנות במטבח של הבית או של העסק, לצרכים שונים ומגוונים.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף על בלנדר JTC. אצלנו בכל ציוד מוטי תוכלו לקבל מגוון רחב של מידע אודות בלנדרים אלו, וכן כמובן שתוכלו לבצע הזמנה מיידית של בלנדר זה לבית או לעסק. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם, בטלפון או בחנות.