בלנדרים

כחלק מהתפתחות של צריכת מזון בריא ומעבר לתזונה יותר בריאה לגוף, אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בצריכת השייקים הבריאים. ניתן להבחין בכך, בין היתר, דרך בתי קפה ומסעדות שמציעים בתפריט שלהם מגוון רחב של שייקים בריאים וכן פתיחתן של רשתות אשר משווקות אך ורק שייקים בריאים.

לצד אותן מסעדות ורשתות, הרי שיש לא מעט אנשים שמכינים בעצמם שייקים באמצעות בלנדרים ביתיים. הם מכינים את אותם שייקים בעזרת שימוש במגוון פירות וירקות, בין היתר אנחנו יכולים לראות משקאות שכוללים תמרים, בננות, תפוחים, תפוזים, גזרים, אבוקדו, לימונים, ספירולינה, צ'יאה ועוד מגוון רחב של פירות, ירקות, תבלינים וכן אצות ומוצרים אחרים שנחשבים בריאים מאוד. השימוש בבלנדרים הוא הכרחי, שכן הוא זה שחותך את הירקות והפירות, מערבל אותם ביחד ויוצר את השייק.

לכן חשוב מאוד לדעת כיצד קונים בלנדר. בחלק זה של המאמר אנחנו נתייחס למספר היבטים שיש לשים לב אליו כשרוכשים בלנדרים לשימוש ביתי.

ראשית, חשוב לבדוק מה עוצמת המנוע של הבלנדר. מאחר ואנחנו רוצים להכין משקה במהירות ותוך כדי כך שהירקות והפירות שאנחנו מכניסים אל כלי הקיבול שלו ייחתכו במהרה, הרי שאנחנו צריכים לוודא שעוצמת המנוע היא חזקה בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה יעילה ויסודית.

שנית, חשוב לבדוק מה גודל מיכל הקיבול של הבלנדר. אנחנו יכולים למצוא בלנדרים עם מיכל קיבול של ליטר ואף יותר. ככל שהמיכל גדול יותר, כך השייק שנכין יהיה גדול יותר, כמו כן, ככל שהוא יהיה גדול יותר, לא נצטרך לחזור על הפעולה שוב ושוב, מספיק שנעשה אותה פעם אחת ונוכל להכין שייקים לכולם.

שלוש, חשוב מאוד לבדוק ממה עשוי הבלנדר. כוונתנו היא, שהבלנדר צריך להיות עשוי מפלסטיק או מתכת ולא מחומרים אחרים, הסיבה היא שגם הוא יחזיק מעמד הרבה יותר זמן, וכן הוא יהיה עמיד יותר. זה נכון הן בעת השימוש והן לאורך זמן. כאן המקום לציין שהבלנדר צריך להיות יציב, וכן חשוב לוודא שהוא לא משמיע רעשים בזמן השימוש, אז הרבה יותר נוח לעבוד איתו.

אם אתם רוצים לקבל הצעות מחיר על בלנדרים, זה הזמן לפנות אלינו, כל ציוד מוטי. החברה המובילה בארץ למכירת בלנדרים לבית ולבתי עסק. אצלנו תקבלו הצעות מחיר ייחודיות ואטרקטיביות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל זמן. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם לבחור את הבלנדר שמתאים לכם.