מקפיאים פתוחים

אנחנו יכולים לראות בסופרמרקטים, מעדניות ומכולות רבים מקפיאים פתוחים, כאלה שאפשר לאחסן בהם עוגות, מוצרי גבינה, ירקות, פירות, מוצרי שתייה, גלידות ועוד מדובר במקפיאים רבי עוצמה ששומרים על טריות ואיכות המזון למשך תקופה ארוכה.

מקפיא פתוח, בדרך כלל, משמש מקומות אליהם נכנסים הלקוחות ובוחרים את האוכל בעצמם. בניגוד למטבחים, שם רק צוות העובדים נמצא ולכן המקפיא משמש יותר ככלי עבודה ולכן יש צורך שהוא יהיה סגור, הרי שבסופרמרקטים ובמעדניות שונות נהוג להשתמש במקפיאים פתוחים, בשביל שהקהל הרחב יוכל לעבור ולבחור בצורה נוחה את המזון שהוא ירצה לקנות.

כשאנחנו מחליטים לרכוש מקפיא פתוח, הרי שעלינו לקחת בחשבון מספר נקודות. ראשית עלינו לזכור שהמקפיא תופס שטח לא קטן, ולכן הוא אמור להיות מותאם לחדר בו אנחנו מציבים אותו. שנית, מקפיא מסחרי צריך להיות מותאם ליכולות של הלקוח. כלומר, הוא צריך להיות בגובה מתאים, עם מספיק מדפים, נוח לסידור של מוצרים שונים, הוא צריך להיות פשוט. הסידור במקפיא מסחרי נעשה הרבה פעמים על פי היצע וביקוש, כלומר אנחנו נשים במדפים הבולטים את המוצרים שיש להם יותר ביקוש בעוד שבמדפים הנמוכים והגבוהים נשים את המוצרים שיש להם פחות ביקוש. שלוש, עלינו לוודא שהמקפיא עושה את מה שאנחנו מצפים וצריכים. כלומר, שהוא עובד במשך כל שעות היממה, שהוא חסכוני בחשמל, לא מייצר קרח, שאם יש הפסקת חשמל אז הוא מאפשר מעבר לשימוש במערכות חילופיות, שקל לנקות אותו, במידה וצריך אפשר לסגור אותו בצורה הרמטית ועוד.

כשאנחנו רוכשים מקפיא פתוח, אנחנו צריכים גם לדעת היכן למקם אותו. בדרך כלל המיקום האידיאלי הוא בהתאמה על פי המקום בהם נמצאים המוצרים השונים מאותו סוג, כלומר אם זה מקפיא של גבינות אז הוא יהיה באזור הגבינות והחלב ואם זה מקפיא של שתייה הוא יהיה באזור של השתייה וכן הלאה. הצבתו במקום מסוים נועדה להקל על הלקוחות וכן עלינו בעת סידור המוצרים השונים במקום. מן הסתם בשביל להקל עוד יותר חשוב שהמעבר למקפיא תהיה פנויה ומרווחת.

לסיום, אם אתם מחפשים מקפיאים פתוחים, זה הזמן לפנות לכל ציוד מוטי, חנות אשר פועלת ביפו אך משווקת מקפיאים פתוחים ואחרים לעסקים בכל רחבי הארץ. בחנות תוכלו למצוא מגוון מקפיאים וציוד מטבחים מסוגים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם צוות החברה והם ישמחו לעזור לכם בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקררים לבתי עסק