ביום מן הימים, הבזיקה בתודעתכם מחשבה שגרמה לכם להרגיש כאילו שזרם חשמלי עובר דרך כל איברי גופכם. הבנתם שאתם רוצים לפתוח מסעדה משלכם. ישבתם וגיבשתם את הקונספט המושלם, חשבתם על תפריט ייחודי ומעורר תיאבון ואפילו כבר ייצרתם מדים מיוחדים למלצרים שישרתו את האורחים העתידיים שלכם. אבל רק רגע, האם בכלל טרחתם לחשוב מאיפה יגיעו כל הלקוחות שדמיינתם שימלאו את המסעדה שלכם עד אפס מקום?

באילו דרכים יעילות תוכלו למשוך לקוחות חדשים למסעדה שלכם?
הפניות יחסי ציבור – אחת מן הדרכים היעילות ביותר למשוך לקוחות חדשים למסעדה, או לכל עסק באשר הוא, היא באמצעות יצירת באז ויחסי ציבור חיוביים אודות המסעדה החדשה שלכם. אם בינתיים פוקדים את המסעדה רק מספר לקוחות בודדים אך נאמנים, למה שלא תפיקו מכך את מרב התועלת? תפנקו אותם באיזו מנה חדשה או קינוח אישי לסיום הארוחה, ותהיו בטוחים שהם כבר יעבדו שעות נוספות בהפצת שמה הטוב של מסעדתכם. כעת כל מה שנותר לכם הוא לחכות ולקצור את פירות עבודתכם.

השתמשו באפליקציות – כיום רשת האינטרנט מציעה לבעלי עסקים את ההזדמנות להגיע לאינספור לקוחות, כך שלמעשה כל העולם פתוח בפניכם. השאלה היא, כיצד מגיעים אל כל הלקוחות האלה? רשימתם מסעדתכם באפליקציות השונות תאפשר לכם להפיץ את הבשורות אודות מסעדתכם בקרב כמה שיותר אנשים שרעבים כאן ועכשיו לאוכל טעים, וכל מה שהם צריכים לדעת זה את הכתובת שלכם.

שיתוף פעולה עם עסקים – אם אינכם מסתפקים בלחכות ללקוחות שיגיעו אליכם, למה שלא תתאמצו קצת ותגיעו היישר אליהם? שיתוף פעולה עם עסקים אחרים יאפשר לכם ליהנות מזרם קבוע ושוטף של לקוחות למסעדה החדשה שלכם. אם תחתמו על חוזה שיתוף פעולה עם מספר מהמשרדים מסביבכם, ותעבדו באמצעות כרטיס לארוחות מסובסדות, אתם תיהנו מקהל לקוחות קבוע ונאמן.
כיצד כרטיס ארוחות מסובסדות יכול להועיל לפיתוח המסעדה שלכם?

חשיפה ללקוחות חדשים – שיתוף פעולה עם עסקים יאפשר לכם לחשוף את המסעדה שלכם בפני לקוחות חדשים, אשר ייתכן שבדרכים מסורתיות יותר כלל לא היו מגיעים אליכם. כל הלקוחות החדשים הללו עשויים, ביום מן הימים, להפוך לקהל לקוחות נאמן שיתאהב במסעדה שלכם ואולי, אם יתמזל מזלכם, יהפוך אותה למקום הבילוי המועדף עליו.

גיבוש קהל לקוחות נאמן – ההזדמנות לחשוף את מסעדתכם החדשה באמצעות כרטיס ארוחות צהריים מסובסדות מאפשר לכם לגבש קהל לקוחות נאמן לאורך זמן. פירוש הדבר הוא מאגר גדול ומגוון של אנשים שאם הם יאהבו את השירות והאוכל במסעדה שלכם, יפיצו את הבשורות אודותיה בקרב חבריהם, וכך תוכלו להגדיל את קהל הלקוחות שלכם.

יצירת אווירה תוססת – גם בימים חלשים, שיתוף פעולה עם עסקים בעזרת כרטיס סבסוד ארוחות יאפשר לכם ליהנות מכמות קבועה של לקוחות המבקרים במסעדה שלכם. כך תוכלו לכסות את ההוצאות היומיות ולהבליט את העובדה שהמקום שלכם תמיד תוסס ורוחש פעילות.

הציוד מוכן? כך תמשכו סועדים למסעדה!